Aglaia / Blog / Článok: Šaty na mieru
Šaty na mieru

Šaty na mieru

VÝNIMOČNÉ ŠATY PRE VÝNIMOČNÚ NEVESTU

Tvoje vysnívané šaty až za polovičnú cenu. Čo to znamená? Ty si navrhneš svoj originálny design svadobných šiat a my ti zhmotníme tvoj sen v podobe ich ušitia. Ak nemáš na svoje šaty obrovský budget, pretože svadba nie je práve finančne jednoduchá, u nás si na správnom mieste. Minimálnu sumu, ktorú za šaty zaplatíš máš aj tak odloženú, pretože je to cena požičovného. V tejto cene dokážeme ušiť originálne šaty tvojich snov. Háčik je iba v tom, že šaty po svadbe ostanú u nás v salóne. Táto možnosť má však hneď niekoľko výhod. Vyskúšaš si u nás viac typov šiat, aby sme spoločne zhodnotili, čo ti najviac sedí. Materiál, či sa už bude jednať o látky, krajky, čipky alebo korálky, si vyberieš sama po príjemnej konzultácii a porade s nami. Máš k dispozícii množstvo skúšok počas šitia tvojho modelu, aby ti sadol ako uliaty. Si oblečená v jedinečných šatách, ktoré pred tebou žiadna iná nevesta nemala. Nakoniec nemusíš riešiť, čo spravíš so šatami a dávať inzeráty na ich predaj, pretože ostanú u nás v salóne, my ich vyčistíme a pomôžeme tak ďalším nevestám pri výbere tých správnych šiat. Samozrejme, keby si ich chcela nakoniec odkúpiť, dohodneme sa.

Zaujíma ťa však cena. Hotovú a finálnu cenu určíme až po konzultácii s tebou. Je pre nás dôležité vedieť o aké šaty máš záujem, aký je tvoj budget a koľko máme na to času. Už na prvom stretnutí ťa vieme zaradiť do jednej z troch kategórií:

  • Jednoduché hladké šaty (500-700€)
  • Vrstvené čipkované šaty (700-1000€)
  • Honosné rozprávkové šaty (1000 < €)

Neraď sa do skupiny sama, je to len orientačné. Môže sa stať, že chceš čipkované šaty. To neznamená, že automaticky si v druhej skupine. Môže sa jednať a model, ktorý nebude mať obrovskú sukňu, ale len jednoduché vrstvy a vieme ťa zaradiť do prvej skupiny. Ak chceš na šaty minúť menej, ale túžiš po princeznovskej sukni, vymyslíme alternatívu, ktorá bude mať síce menej vrstiev, ale pridáme väčšiu spodničku, ktorá spraví perfektný objem. Všetko prepočítame, zvážime a vyčíslime ti reálnu cenu za tvoje šaty. Záleží aj od materiálu, ktorý použijeme. Ideálny čas pre šitie šiat na mieru je 3 mesiace. Nezúfaj, ak si sa s partnerom dohodla, že sa vezmete na budúci mesiac. Ozvi sa nám a spolu zhodnotíme, čo je za tento čas možné z našej strany a aké máme možnosti.

Nemaj z toho strach. So všetkým ti pomôžeme. Ak náhodou nemáš jasnú predstavu o svojich šatách, neboj sa osloviť nás. Môžeme sa spolu stretnúť, porozprávať a spoznať sa a k ničomu ťa to nezaväzuje. Rozhodneš sa podľa svojho vnútorného hlasu. Sme otvorené novým nápadom a vy všetky ste neskutočnou inšpiráciou v našej tvorbe.

Ak máš ďalšie otázky, pokojne nám napíš a pokúsime sa zodpovedať všetky tvoje otázky. Svadba je len jedna a musí byť dokonalá, preto na najvyšší piedestál dávame tvoju voľbu a šťastie. Len ty sa musíš cítiť najlepšie sama so sebou a so svojimi dokonalými svadobnými šatami.

Jedna rada na záver – DOPRAJ SI cítiť sa jedinečne a žensky. Iba ty si TVORCOM svojho šťastia.

Tagy článku:

Topánky

PERFEKTNÉ TOPÁNKY NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤSvadobné a spoločenské topánky od firmy Witt sú pre vás najjednoduchšou voľbou. Topánočky sa dajú vyskladať presne podľa vašich predstáv. Cenové rozpätie je 60 - 110€. Materiál je...

Made with  by Midasto